.

Тојела кујна креативни рачни кнедли Пластична Боја нотка кнедли папка дома кнедли мувла Транспарентна боја

Тојела кујна креативни рачни кнедли Пластична Боја нотка кнедли папка дома кнедли мувла Транспарентна боја

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Име на производ : Рачна Машина За Кнедли Главен материјал : висококвалитетна храна пп пластика тежина : 30гр Со Пакет Тојела кујна креативни рачни Кнедли Пластична Боја нотка кнедли папка дома кнедли Мувла Транспарентна боја.

Карактеристики на предлогот