.

2xl Стара Слава Маица Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

2xl Стара Слава Маица Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 351.20

Залиха
Достапно за нарачка

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Маица Од Стара Слава маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Стара Маичка за Слава испечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Карактеристики на предлогот