.

Предно Шофершајбната Сонце за 2014-Мазда Мазда Седан

Предно Шофершајбната Сонце за 2014-Мазда Мазда Седан

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Нашите висококвалитетни, но лесни сончеви нијанси се достапен начин за заштита на цртичката и другите внатрешни компоненти од штетните УВ зраци, истовремено намалувајќи го таложењето на топлина во вашето возило. Тие се прилагодени за сечење користејќи ја најновата технологија за сечење со помош на компјутер. Јелопро сончевите нијанси се рефлектирачки, изолациски и прилагодени за секој модел на автомобил.ИНСТАЛАЦИЈА : е лесно и брзо. Поставете ја сончевата сенка преку цртичката. Подигнете до шофершајбната измазнување на сонцето на рабовите на шофершајбната. Спуштете ги штитниците за сонце за поддршка. Откако ќе се инсталира, мерливо ќе ја намали внатрешната температура на контролната табла. Тие се едноставни за употреба и се исто толку лесни за чување. СКЛАДИРАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ : кога не се користи, чувајте ја вашата сончева сенка со навивање од едниот крај и потоа завиткајте со прицврстениот велкро ремен. Прецизно сечење на компјутерот по нарачка одговара на вашето возило. ГОРДО ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД!!. Рефлектирајте до 98% од влезната сончева светлина : Намалете ги дневните внатрешни температури кај паркираните возила за 40 степени Целзиусови (20 Степени Целзиусови) или повеќе. Лесна Инсталација : Одвиткајте ја цртичката, свиткајте ја сончевата сенка зад ретровизорот и превртете ги штитниците за сонце надолу. За чување, едноставно засукајте ја сенката за сонце и прицврстете ја со прицврстениот велкро ремен.

Карактеристики на предлогот