.

Норвешка Шума Мачка Раса Силуета-Убава Цврст Челик Дома Декор Декоративен Акцент Метал Уметност Ѕид Знак

Норвешка Шума Мачка Раса Силуета-Убава Цврст Челик Дома Декор Декоративен Акцент Метал Уметност Ѕид Знак

DEN 160.00

Залиха
Достапно за нарачка

Идеален начин за додавање прилагоден и персонализиран допир во секој дом. Исечете од 1/16" дебели метални лимови и стручно обложени во боја во различни живописни нијанси, овој метален уметнички декор е цврст и дизајниран да трае и во затворени простории или на отворено. Секое сопствено парче е гордо рачно изработено по нарачка во САД од искусен метален занаетчија во нашето дизајнерско студио во Сопственост На Индијанци, со седиште Во Северна Дакота. Прави совршен подарок за свадби, загревање на куќата или за украсување на сопствениот дом. КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : нашите метални парчиња се направени од метални плочи со дебелина од 16 мерачи, 1/16 инчи, ласерски исечени. Тие се со највисок квалитет и се опфатени со доживотна гаранција. ЕКСПЕРТСКА ИЗРАБОТКА : Секое парче е фабрикувано во САД во нашето студио за дизајн со Седиште Во Северна Дакота во Сопственост на Домородните Американци од искусен и надарен метален занаетчија. СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА : Достапно во неколку различни опции за големина кои се движат во должина од 14 до 36 инчи, ова метално парче ќе направи совршен компромис помеѓу големината и стилот за да го нагласи околниот декор без надмоќ.

Карактеристики на предлогот