.

Мишуовоти Убав Скелет Џемпер За Кучиња Џемпер За Миленичиња

Мишуовоти Убав Скелет Џемпер За Кучиња Џемпер За Миленичиња

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

ПОДГОТОВКА НА ВАШЕТО ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ : оваа зимска мека облека за кученца е наменета за повеќето раси на кучиња за да им помогне да се загреат во зима, совршена за Подароци За Божиќни миленичиња, секојдневно носење, забави, фотографии и празници, па дури и повеќето активности во затворен простор/на отворено.ДЕТАЛИ ЗА ГОЛЕМИНАТА : плетениот џемпер за мачки за миленичиња е со просечна големина и еластичен дизајн; еластичен дизајн кој најмногу одговара ; измерете околу градите на вашето куче и најшироката точка на пределот на ребрата за да го одредите обемот на вашето куче и да овозможите простор со прсти 2 -3 за подобро вклопување и удобност; ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 70gpackage големина : 20x10x3cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. Висококвалитетен Материјал : мек и удобен и издржлив. Исто така, може да ја развие врската помеѓу вас и вашето домашно милениче.

Карактеристики на предлогот