.

Соимои Свилена Ткаенина Кошула Со Кошули Печатена Занаетчиска Ткаенина Покрај Дворот Широк

Соимои Свилена Ткаенина Кошула Со Кошули Печатена Занаетчиска Ткаенина Покрај Дворот Широк

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000-тите години на различни отпечатоци. Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи. Почнувајќи од создавање на дизајн до процес на финално печатење на ткаенини обучената работна сила е усогласена опремена со најнова модна технологија и техники што ја прави ткаенината поживописна и попрецизна како што изгледаат на сликите. Не Се користат Штетни хемикалии во процесот на печатење пред и по печатење на ткаенината .Еко-пријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна. ✤ Материјал : Свила ✤ Ткаат : Обичен.✤ Материјал : 100% Свила. Единица за продажба : Покрај Дворот. ✤ Шема : Кошула. ✤ Ширина : 42 Инчи. ✤ Гсм : 20 ГСМ, 5 мм (Мама Тежина). ✤ Функција : Лесен Мек, Транспарентен. Употреба : Свилената Ткаенина Е Широко Користена Во Текстилната И Облеката За Дизајнирање Шалови И Столчиња. ✤ Грижа за миење : Гентално Перење Железо на Тивок оган. ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку. Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така. Свила Ткаенина во Кошула печатење. Материјал : 100% Свила ГСМ : 20. Ткаенината Широка 42 Инчи се продава Покрај Дворот и се сече по нарачка. Оваа Свилена Ткаенина од 20 ГСМ Е Широко Користена во Текстилната И Облеката За Дизајнирање Шалови И Столчиња. Грижа за перење : Нежно Перење Железо на Тивок оган.

Карактеристики на предлогот