.

Комплет За Поправка на Мрежни Кабли, Пренослив Комплет За Алатки За Поправка На Мрежни Кабли DC9V, Издржлив YG-P За Мрежни Жици За Откривање Мрежни Кабли

Комплет За Поправка на Мрежни Кабли, Пренослив Комплет За Алатки За Поправка На Мрежни Кабли DC9V, Издржлив YG-P За Мрежни Жици

DEN 287.84

Залиха
Достапно за нарачка

Комплет За Поправка на Мрежни Кабли, Пренослив Комплет За Алатки За Поправка На Мрежни Кабли DC9 V, Издржлив YG-P106 За Мрежно Откривање На Кабелски Мрежни Жици Спецификација : Тип На Ставка : Алатка За Поправка На Мрежни Кабли Kit Model : YG-P106 Material : Appropusmater : Network жици, Напон на батеријата на мрежниот кабел : Dc9vsoutage За КОЈА БИЛО батерија ОД 9 V не е вклучена Листа На Пакети : 1 x Алатка Cit1 x 315 Алатка За Стегање1 X ИНСТРУМЕНТ За Тестирање1 X Алатка За Удирање 1 X Мини Жица Стриптизер15 X Rj Конектор15 X Rj Конектор Заштитна Кутија1 X Упатство За Употреба Опремен Со Различни Професионални Мрежни Додатоци За Жици, Што Е Попогодно За Работа Со Мрежни Жици. 3 Користете мрежни стриптизери за жица, 4p 6p 8p RJ конектор за притискање на устата, повеќе дизајн на рачка што не се лизга. Овој сет на алатки за мрежни жици содржи мрежен тестер HS-468, кој е точен во тестирањето и калибрацијата. Целта на овој сет на алатки за поправка е мрежни жици и откривање мрежни кабли. Комплетот е безбеден во пригодна торба со алатки, што може да спречи оштетување на производот.

Карактеристики на предлогот