.

ПИСМА DIY 3d Огледало Акрилик Ѕид Налепници Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Мурал Кора и стап позадина кујна ѕид налепници ѕид уметност налепници налепници

ПИСМА DIY 3d Огледало Акрилик Ѕид Налепници Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Мурал Кора и стап позадина кујна ѕид налепници

DEN 111.84

Залиха
Достапно за нарачка

26 Букви DIY 3 D Огледало Акрилик Ѕид Налепници Налепници Дома Декор Ѕид Уметност Муралдескреција : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : златен Материјал : Акрилна Шема : 26 букви (А~З) Големина : Околу 10 см Внатрешен/Надворешен Винил се однесува на СЕКОЈА мазна, чиста, рамна површина.Прекрасна уметничка ѕидна налепница за вашиот дом или канцеларија И направете ја вашата соба освежителен изглед, создадете волшебна атмосфера можете да ја користите украсете ја дневната соба, спалната соба И така натаму Погоден За секоја рамна мазна површина, како што се прозорец, ѕид и керамика, etоу за употреба : Изберете мазна чиста и сува ѕидна површина.Излупете ја налепницата Една по една Поставете го лепилото на површината на планот без да ги притиснете така што ќе биде полесно да се повлече и репозиционира доколку е потребноако резултатот е задоволителен за вас. Цврсто залепете се на површината со притискање на воздушните меури нанадвор.Пакет вклучени : 1 PC огледало писмо дома декор. Создадете елегантна средина. Добар живот погодно искуство. Домашен декор дисплеј додатоци. Црвено.

Карактеристики на предлогот