.

Комплет За огледало на вратата-Компатибилен Со-Чеви Камаро 2014

Комплет За огледало на вратата-Компатибилен Со-Чеви Камаро 2014

DEN 1392.00

Залиха
Достапно за нарачка

Комплет За огледало на вратата 2 Парчиња - Компатибилен со 2010 - 2015 Шеви Камаронот : Моќна Боја што Одговара без Автоматско Затемнување 2 Парче Огледало; Возач без Автоматско Затемнување Количина : 2 Парче Тип На Прилагодување : Содржина На Електричен Пакет : (1) Странично Огледало На Возачот; (1) Странично Огледало На Патникот Карактеристики : - Боја За Да Одговара - Директна Замена На завртки : Нема модификации за лесна инсталација-Сертифициран со Точки : Изграден Според Највисоките стандарди за Квалитет - е во согласност Со федералниот стандард за безбедност fmvss - 111-Комплет за Совпаѓање За Обновен Изгледкомпатибилен Со Или Одговара : - 2010 - 2015 Chevy Camarofits Години : 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Преглед Опис На Производот За Да Се Обезбеди соодветно Вклопување. 2010 2011 2012 2013 2014 2015. Врата Огледало Во Собата.

Карактеристики на предлогот