.

Финелиљубов Цветни Миди Фустани Коктел Фустани За Жена А-линија Над Коленото Цветни Црни М

Финелиљубов Цветни Миди Фустани Коктел Фустани За Жена А-линија Над Коленото Цветни Црни М

DEN 458.56

Залиха
Достапно за нарачка

Големина. Активни Долги Макси Аква Чипка Породилно Виолетови Секси Роденденски Ремени Комбинезон Облечени Сите Облечени Возбудувања Чипс Неонски Еден Црвен Под 744 Долари Јоргована Возбуда Панталони Чевли Облека Торба Сарафани И Цветни Високи Ниски Мамо Ме Потсмеваат На Вратот Гардероби Шарени Тексас Кошула Елегантни Девојки Бременост Фотосесија.04" Големина. Женскиот фустан е одличен за носење на плажа, дневно, одмор, патување, забава, вечер, дом, училиште, шопинг, на отворено, салон .16 "Должина : 87см/34.46" Големина. Дозвола За Топли Фустани : . Нега на облека : машина за перење со ладна вода во нежен циклус.Летни Фустани За Жени Плажа Цветни Маици Сарафан Обични Џебови Бохо Резервоар Фустан Летни Фустани За Жени Плажа Цветни Маици Сарафан Обични Џебови Бохо Резервоар Фустан Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење околу вратот, Без Ракави. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40. Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекстил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Фустан.82 "Должина : 93см/36.52 "Должина : 89см/35. Фустанот за сонце е доволно удобен за носење низ куќата и соодветен за канцелариска работа. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124см/48.80 "Должина : 85см/33.83" Големина. Обичен фустан за жени лесен за носење парче за себе, стилизирајте го едноставно со тен слајдови.67 "Должина : 91см/35.

Карактеристики на предлогот