.

Инктастичен Лакрос Тренер Како Мама Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

Инктастичен Лакрос Тренер Како Мама Подарок Бебе Момче или Бебе Девојка Боди

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Тренерот На Лакрос како Мама Бебе боди има симпатичен дизајн на отпечатоци Од раце за деца Со Кога ќе пораснам сакам да бидам Тренер на Лакрос како мојата мајка окупациски слоган за синот или ќерката на Тренерот на Лакрос. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic Lacross Тренер Како Мајка Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс 0040 Црна 24 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. дете деца тренер ќерка деца мојата симпатична окупација облека едно парче новороденче ползавец hws.

Карактеристики на предлогот