.

Харсуни Женска Свадба Модна Пумпа Лесни Шилести Потпетици Против Лизгање Секси Бела 5

Харсуни Женска Свадба Модна Пумпа Лесни Шилести Потпетици Против Лизгање Секси Бела 5

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Удобни и Издржливи : нашите пумпи со затворени пети се со поставата погодна за кожата,кои обезбедуваат целодневно удобно одење. Трендовски Дизајн : Чувајте го елегантно и секси со овие чевли за пумпа за облекување, дизајнирани со шилести прсти и средна потпетица на змејот за дополнителен допир на шик стил.

Карактеристики на предлогот