.

Шарени Атракција Ферис Тркало НА 3д Рендерирање Зелена Голема Градина Знаме Декоративни Знаме Куќа Банер

Шарени Атракција Ферис Тркало НА 3д Рендерирање Зелена Голема Градина Знаме Декоративни Знаме Куќа Банер

DEN 255.84

Залиха
Достапно за нарачка

Само градинарско знаме, не вклучувајќи јарбол. Изработен од висококвалитетен полиестер . ткаенината отпорна на временски услови и отпорна на избледување ќе го одржува летањето многу сезони . Само градинарско знаме, не вклучувајќи јарбол. Изработен од висококвалитетен полиестер . ткаенината отпорна на временски услови и отпорна на избледување ќе го одржува летањето многу сезони.

Карактеристики на предлогот