.

Бебе Девојки Фустани Цветни Печатени Краток Ракав О-Вратот Лето Слатка Крофна Сонце Свадба Стилски Одмор Фустан

Бебе Девојки Фустани Цветни Печатени Краток Ракав О-Вратот Лето Слатка Крофна Сонце Свадба Стилски Одмор Фустан

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Деталите за рамото додаваат трендовски допир на овој класичен летен фустан, што го прави а имаат за модните родители и нивните мали девојчиња.92" должина : 67см/26.77" Должина : 60см/23. Погоден за секојдневен ден, викенд, шопинг, училиште, патување, собир, забава и други прилики.65" Препорачана возраст : 3-4 Години Големина : 9 Биста : 68см/26. Фустани за девојки со симпатичен,, стилски, женски летен фустан во свежа боја ќе видите дека девојката сака вистинска принцеза, лабавиот дизајн на фустан, во комбинација со пар чизми ќе направи да изгледате great. Материјал : меката и дише ткаенина обезбедува крајна удобност за целодневно носење.38" препорачана возраст : 6-7 години големина : 15 биста : 80см/31. Стилска младинска облека изработена од мек материјал кој е безбеден за кожата на вашето дете; модерна облека која е суштински дел од облеката на вашата девојка.20" Препорачана возраст : 5-6 Години Големина : 13 Биста : 76см/29.

Карактеристики на предлогот