.

Дмкпв Дуксери За Жени Трендовски Жени Обични Дуксери Врвови За Пуловер Врвки Дуксери Со Долги Ракави Есенска Облека Со Џеб Зелена Л

Дмкпв Дуксери За Жени Трендовски Жени Обични Дуксери Врвови За Пуловер Врвки Дуксери Со Долги Ракави Есенска Облека Со Џеб Зелена

DEN 143.84

Залиха
Достапно за нарачка

Должина на ракавот : Долг Ракав.31" Рамо : 56cm/22. Дами Дуксери со Патент Дами Дуксери Туника Стил Дами Пот Облека Симпатична Удобни Маици Жени.Долг Ракав,Вратот на екипажот,Капка Рамо,секојдневен, Се Релаксираат Одговара. Големина : S Биста : 110cm/43. Што добивате : 1*Женски Дуксеркола Врвни Светли Облеки Женски Фустани Со Соодветна Табела За Женска Женственост на Кардиган : . Повод : Дневен, Секојдневен, Спорт.08" Должина : 63cm/24. Материјал : 35% Памук, 65% Полиестер.05" Ракав : 50.Погоден За Сите Видови Тела. Дебелина : Стандард.88" Рамо : 57cm/22. Како Основен Врв За Пуловер, Можете Многу Лесно Да Се Облечете Со Јога Хеланки/Стп Хеланки, фармерки/шорцеви со висок Струк и чизми итн. Пол : Жени. Комплет Блуза и Панталони 2x Женски Дуксер Со Патент Женските Пот Кошули Паѓаат.Дуксери За Жени Трендовски Жени Обични Дуксери Врвови На Пуловер Врвки Дуксери Со Долги Ракави Паѓаат Облека Со Џебна Сезона : Aut,Зима,Пролет.Овој Дуксер За Рамо Со Капка Е Неопходен Моден Предмет Во Женска Гардероба. Стил : Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дуксерот на екипажот Е Во Висококвалитетна Ткаенина Од Памук и Полиестерска Мешавина,ултра мека,Со Растеглив Активен материјал,многу Погоден За Носење што Се Чувствува Одлично Против Кожата.28" должина : 64см/25. Лабава Есенска Дуксерка Убава За Секојдневниот Живот, Облечена Во Лежерни Пуловери За Да Се Загрее Во Дневната Соба,Излегување На Отворено,Одење Во Канцеларија,Одење На Одмор со Семејството, Одење На Шопинг Со Пријателите И Рок Музичките Фестивали Се Доволно Соодветни.83" ракав : 51.

Карактеристики на предлогот