.

Жените Блузи и Кошули Дозвола Денот На Жената Свети Патрик Мода Печатени Лабава Долги Ракави Блуза Круг Вратот Повик Пуловер Блузи Џемпер

Жените Блузи и Кошули Дозвола Денот На Жената Свети Патрик Мода Печатени Лабава Долги Ракави Блуза Круг Вратот Повик Пуловер

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Јака : Тркалезен Стил На Вратот : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина на Ракавот : долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Топ ЗАБЕЛЕШКА - Овој Производ Е Направен Во Нашиот Сопствен Производител Преку Акцент на Квалитетот и Услугата за Клиенти . Го Сакаме Лесниот И Мек Материјал Поврзан со Прекрасната Зелена боја. ДАТ ПРОСЛАВА НА ПАТРИК-Покажете Ги Вашите Ирски Корени Со Стил во Овој Зелен Дуксер. Овој Прекрасен Врв Е Сјаен Начин За Славење на Ирците!! Време е за среќа!! Можете Да Ги Изберете За Да Уживате Во Вашиот Ирски Одмор, Бидејќи Е Реклама за Одење за Ирците!. Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далиј, Денот На Свети Патрик. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. Доколку Имате Дополнителни Прашања или Проблеми, Слободно Контактирајте не. Тоа Е Вистинскиот Изглед За Славење На Денот НА СВЕТИ ПАТРИК! Совршен за Спарување Со Фармерки или носење со Хеланки!.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Денот на жената Свети Патрик Мода Печатена Лабава Блуза Со Долги Ракави Кружен Врат Обични Врвови За Пуловер Џемпери Карактеристики : Карактеристики : Обични Врвови, Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, есенска секојдневна Блузаматеријал : Полиестер. ИРСКА ОБЛЕКА - Овој Одличен Дизајн за Денот На Свети Патрик, Денот На Свети Педи, Семејни Собири, Алкохолни Забави, Датуми За Пиво или Само Секојдневно Носење. Печатениот дизајн го прави попривлечен за носење. Се Одликува Со Класичен Долг Ракав, Тркалезен Врат, Изглед Во Стилот На Шамрок И Детелина! Останете Стилски Со Ова Прекрасно Суштинско значење За Да ставите Ирски Фрлања Во Вашиот Чекор Овој Март.

Карактеристики на предлогот