.

Чикаго Мечки Мијалник Фрли МАК

Чикаго Мечки Мијалник Фрли МАК

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа класична игра со тревник е одлична за летна забава без разлика дали е во паркот, патеката или дворот. Секој сет доаѓа со две цели, четири црвени и четири сини пластични подлошки. Заклучување затворач и рачки на секоја целна форма и торбичка за носење кога се заклучени заедно. Мијалник Фрли МАК : 2 мијалник фрли цели. Направено од МДФ. 13.25 "Л х 13.25" В х 3.75 " Д.

Карактеристики на предлогот