.

Симулација Мраз Божиќното Дрво Виси Украс Лажни Мразот Реквизити Украси

Симулација Мраз Божиќното Дрво Виси Украс Лажни Мразот Реквизити Украси

DEN 271.84

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Употреба : Украси За Дрвја Х-мас, украси За Божиќни јазли спецификација : материјал : пластична Големина : висина 13 см*ширина 1 см, должината на јажето е околу 7 см боја : бела, црвена, сребрена, златна (опционална)содржина на Пакувањето : 10 ПАРЧИЊА Украси за Новогодишна елка (како што е прикажано)Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Висок квалитет : нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали, производот е издржлив и не е лесно оштетен во процесот на употреба. Флексибилна декорација : Мали орнаменти за декорација на простории, овие внатрешни украси се погодни за прикажување на вашите полици за книги, полици за бањи, масички за кафе, ормари итн. Функција : овој производ има добра функција и висока улога, што ја зголемува удобноста на вашиот живот иesетиката на вашето семејство, правејќи повеќе да уживате во семејниот живот. Лесен за чистење и носење : Само избришете го со влажна крпа за чистење, мала тежина и мала големина, лесен за носење или носење. 10 парчиња Симулација Мраз Божиќ Дрво Виси Украс Лажни Мразот Реквизити Украси.

Карактеристики на предлогот