.

Вистинска Перница Аметист И Црн Шпинел Прстен во Стерлинг сребрена големина 6.00

Вистинска Перница Аметист И Црн Шпинел Прстен во Стерлинг сребрена големина 6.00

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

5.25 Каратен Вистински Аметист И Црн Шпинел .925 Стерлинг Сребрен Прстен.925 Стерлинг Сребро 5.25 Каратен Вистински Аметист И Црн Шпинел .925 Стерлинг Сребрен Прстен .925 Сребрена Сребрена Сребрена. Вистински Аметист и Црн Шпинел.

Карактеристики на предлогот