.

Хиригин Дете Деца Девојки Кариран Капут Кадифен Јака Со Долги Ракави Јакни Со Едно Градиumn Зима Секојдневна Надворешна Облека

Хиригин Дете Деца Девојки Кариран Капут Кадифен Јака Со Долги Ракави Јакни Со Едно Градиumn Зима Секојдневна Надворешна Облека

DEN 318.08

Залиха
Достапно за нарачка

34tadvisted Возраст : t3-4 Години. 09tadvisted Возраст : t4-5 Години. 100t Length : t36 t Bust : t68tadvisted Висина : t97-105tadvisted Возраст : t3-4 Години. 100t Length : t14. 110t Length : t39 t Bust : t71tadvisted Висина : t105-112tadvisted Возраст : t4-5 Години. Материјал : Мешавина Од Памук. 99 t Bust : t25. 91 t Bust : t31.

Карактеристики на предлогот