.

Цртан Филм Возило Сообраќај Копчиња За Кујна Кабинет Шкаф Фиока Библиотека Повлекува Рачки Круг Дома Декор

Цртан Филм Возило Сообраќај Копчиња За Кујна Кабинет Шкаф Фиока Библиотека Повлекува Рачки Круг Дома Декор

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Цврсто држете ја оваа страна. Постојат завртки со 2 различни должини, 28мм и 35мм, што обезбедува совршено вклопување за разни мебел, ве молиме изберете соодветни завртки за вашите потреби. БРЗА И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : овие копчиња на кабинетот се супер лесни за инсталирање. Замавнете го крајот на завртката нагоре и надолу и рамо до рамо со клешти додека делот не се откине. ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : нашите копчиња за кујнски ормари се совршени за фиоки, плакари, ормари, комоди, бањи, полици за книги, ноќни маси, кутии за решетки за накит и складирање фиоки и многу повеќе, што ви го олеснува отворањето и затворањето на фиоките. Класичен кружен стил со атрактивен и грациозен изглед привлекува различни вкусови. СОВРШЕН ЗА ДЕКОРАЦИЈА : Изработен од висококвалитетен црн абс материјал и прекрасно кристално стакло, нашите копчиња за мебел ќе го разубават вашиот застарен мебел и ќе му дадат личен допир на вашиот дом.Пакетот Вклучува : 12 парчиња копчиња на вратата од плакарот 12 парчиња пократки завртки 12 парчиња Долги Завртки Упатства За Нега : Избришете ги копчињата со чиста влажна крпа. Се засекува на секој квартал инч, затоа едноставно одлучете кој засек да го користите. Едноставно Пронајдете ја позицијата каде што сакате да инсталирате и дупчете дупка.

Карактеристики на предлогот