.

Бебешки Чевли Момчиња И Девојчиња Чевли За Пешачење Удобни И Модерни Чевли За Принцеза Големина 12

Бебешки Чевли Момчиња И Девојчиња Чевли За Пешачење Удобни И Модерни Чевли За Принцеза Големина 12

DEN 367.84

Залиха
Достапно за нарачка

Чевли За бебиња Момчиња и Девојчиња Чевли За Пешачење Удобни И Модерни Чевли За Принцезакарактеристики : Девојки чизми. Материјал за дишење што не се лизга : кадифе.Чевлите се изработени од мек материјал во реално време, кој е многу мек.Бебешките модни чизми дишат и обезбедуваат чувство на стапалото на детето.Влошката на чевелот е многу мека и удобна за носење.Ова се чизми кои се совршени како подарок за деца.Горен Материјал : Памучен Материјал : Стил На Гумени Прсти : Висок Стил На Тркалезна пета : Метод На Затворање Со Рамна Потпетица : Високи Потпетици На Копчињата : 0,5 см/0,2"Вклучени : 1 Пар должина на чевли Препорачана старосукеусоодветен За1110, 5см/4,13"0-4 Месеци3, 52, 518, 5 новороденчиња 1211см/4,33"0-6 Месеци 43319 Новороденче 1311, 5 См/4,53"6-12 Месеци 4, 53, 519, 5 доенчиња големина : 11 должина На Влошка : 10,5 см/4,13"Препорачана Возраст : 0-4 месеци : 3,5 Велика Британија : 2,5 еу : 18,5 погодна за : Доенчиња : 12 должина на влошка : 11 см/4,33"препорачана возраст : 0-6 Месеци : 4uk : 3eu : 19 погоден за : Доенчиња : 13nsole Должина : 11.5 Cm/4.53"препорачана возраст : 6-12 mesthsus : 4.5 велика британија : 3.5 еу : 19.5 Погоден За : новороденче изработен е од Висококвалитетни Материјали, доволно Издржлив за вашето носење. Лесно Носење-Лесно вклучување, лесно исклучување. Парови совршено со шорцеви, хеланки и многу повеќе-идеални за празници во специјални прилики. Совршен за многу прилики : Секојдневно, Пешачење, трчање, спорт, на отворено, патување, вежбање и други спортски активности во затворени простории и на отворено. Грижа : Миење Раце.

Карактеристики на предлогот