.

8k DisplayPort Кабел 1.4, 10ft Позлатени Ултра Голема Брзина DP До DP Кабел, Дисплеј Порт Олово, Поддршка Резолуција HDR За ЛАПТОП ТВ Игри М

8k DisplayPort Кабел 1.4, 10ft Позлатени Ултра Голема Брзина DP До DP Кабел, Дисплеј Порт Олово, Поддршка Резолуција HDR За

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

4 може да се користи за имплементација на 3 режими : режим на копирање, режим на проширување и режим на спојување, така што ќе можете да постигнете режими на работа и забава во исто време. Школка Од Алуминиумска Легура -esетски дизајн, имаат подобра дисипација на топлина од пвц школка, обезбедувајќи крајна издржливост Плетенка Најлон - Анти-Стареење, анти-извртување, заштита од влага и абразивна отпорност. Машкиот До машкиот Кабел За Прикажување компатибилен Со G-Sync & Free Sync, може да се поврзе СО HDTV, Fire TV, компјутер, графички картички за игри, монитори за игри и други уреди опремени со DP интерфејс. Три Режими 1. Поддржува Free Sync И G-Sync 8 K Display Port До Displayport Кабел 1.000 пати, што го продолжува животниот век на КАБЕЛОТ ДП, заштедувајќи време и пари.4 кабел 144hz поддржува резолуција ОД 8 K (7680 x 4320), 5 K (5120 x 2880), 4 K (3840 x 2160), 2 K (2560x1440).4 кабел 10ft е изработен од лесна алуминиумска легура + пвц школка и опремен СО 24k позлатени конектори за да се постигне сигналната врска постабилна, без грижа за проблемите со синхронизација на аудио/видео.4 кабелот ви дава подобра аудиовизуелна забава и поудобно искуство со гледање.4 8к кабел : Нашиот Дисплејпорт 1.4 е ажурирана верзија НА 4k Displayport кабел 1. ●За Услугата По продажбата Сме посветени на подобрување на квалитетот на производот и обезбедување убава услуга по продажбата.4® 8 K DP до DP кабел 10ft (3 M) стапка на освежување до 8 K@60 Hz DSC, 8 K@30hz, 4 K@144 DSC, 4 K@30 Hz-120 Hz,2 K@165hz, 1080 [email protected] е компатибилна СО DP 1.4 поддржува Free Sync И G-Sync од AMD / NVIDIA gaming графички картички. Можете да ја изберете резолуцијата што ја сакате.0, решете ги повеќето проблеми со компатибилноста за вас. За специфични компатибилни модели, проверете ја страницата со детали за производот или испратете ни е-пошта. Freesync & gync технологијата им овозможува на гејмерите да играат непречено во игри со висока дефиниција и голема брзина.

Карактеристики на предлогот