.

Жени Плус Блузи Обична Цврста V Вратот Блуза Јоргована ВИОЛЕТОВА 4XL

Жени Плус Блузи Обична Цврста V Вратот Блуза Јоргована ВИОЛЕТОВА 4XL

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Плус Големина Блузи Обичен Обичен V Вратот Врвот Јоргована ВИОЛЕТОВА 4 XL (20) Ограничени количини, ексклузивно за !Јоргована Виолетова Лежерна Обична Врвна Плус Големина Блузи Жени Плус Облека Плус Големина Блуза И Фит(Инч)должина На ракавот Во сад Биста Рамо Должина На Бицепс Манжетна 12 0 XL 16.5 47.2 17.1 18 25 1 XL 16.9 49.6 17.7 18.9 25.6 16 2 XL 17.4 52 18.3 19.8 26.2 18 3xl 17.9 54.3 18.9 20.6 26.8 20 4xl 18.3 56.7 19.5 21.5 27.4 Забелешка : ВЕ Молиме ВНИМАТЕЛНО Проверете ги деталите ЗА нашата големина ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Плус Големина Блузи Обичен Обичен V Вратот Врвот Јоргована ВИОЛЕТОВА 4 XL (20). Редовни Обични Блузи Со Плус Големина 3/4 Ракави Кои Не Се Протегаат Јоргована ВИОЛЕТОВА 4xl_us големина (20). Пол : Жени,Жена,Дама,Девојки, Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Јоргована Виолетова. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Обичен. Тип : Врвот. Деколте : V вратот. Должина На Ракавот : Ракав Со Должина Од Три Четвртини. Тип На Ракав : Обичен Ракав. Должина : Редовно. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Не-Истегнување. Материјал : Ткаенина. Состав : 5% Еластан. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *ПЛУС ГОЛЕМИНА : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Карактеристики на предлогот