.

Uxcell Метрички Прилагодлива Рачка За Стегање Со Обетка Црн Пакет

Uxcell Метрички Прилагодлива Рачка За Стегање Со Обетка Црн Пакет

DEN 127.84

Залиха
Достапно за нарачка

Описи : Uxcell m10 x 25mm Метрички Прилагодлива Рачка За Стегање Со Обетка Црна 3 рачка од Легура На Пакцинк со црна завршница и надворешна обетка од јаглероден челик со црна оксидна завршница за заштита од ' рѓа.Подигнете ја рачката на рачката за стегање и слободно ротирајте 360 степени. Обезбедете удобно држење за раце и лесен за инсталирање.Челичните делови обезбедуваат издржливост и нудат зголемена стабилност и цврстина. Се користи за повеќето видови машински алати.Рачката е погодна за употреба во апликации кои бараат чести и брзи прилагодувања, како што се машина за струг, машини, обработка на дрво и опрема во индустријата. Големина На Конец : М10. Должина на конецот : 25мм / 1". Должина на рачката : 92мм / 3.62". Големина На хексадецимален Приклучок : 6мм / 0,24". Заврши : Поцрнување. Материјал : Легура На Цинк, Јаглероден Челик. Боја : Црна. Содржина на пакетот : 3 Пакет х Прилагодлива Рачка за Стегање.

Карактеристики на предлогот