.

oneOone Вискоза Магента Ткаенина Геометриски Ватиран Материјали Печати Шиење Ткаенина Од Дворот Широк-45

oneOone Вискоза Магента Ткаенина Геометриски Ватиран Материјали Печати Шиење Ткаенина Од Дворот Широк-45

DEN 97.92

Залиха
Достапно за нарачка

Печатење : Ние Користиме Готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) Сертифицирано Мастило И Хемикалии Пред Пост За Производство На Ткаенина Што Ја Прави Нашата Ткаенина И Безбедна за Повеќенаменска Употреба. Нарачувањето На Повеќе Дворови Со Ист Дизајн Ќе Резултира Со Една Количина Што Постојано Работи Во Максимална Можна Должина. Нега За Перење : Средно Перење Во Машина, Топло Железо, Железо Додека Е Влажно. Продадени Во Чекори Од 1 Двор (40" Или 100 см).

Карактеристики на предлогот