.

Гретој 8.9 Бурдок Акција Слика Змеј Топка З Пвц Аниме Модел Играчка Роденденски Подарок

Гретој 8.9 Бурдок Акција Слика Змеј Топка З Пвц Аниме Модел Играчка Роденденски Подарок

DEN 239.52

Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . Состојба : 100% Нова плишана животинска мека кукла. Материјал : Полнети Памук. Метод на пакување : ОПП. Тип на играчка : Кадифен Играчки За Деца Подарок. Роденденскиот подарок за љубителите од сите возрасти. Забелешка : 1.Бојата може да биде малку поинаква поради ефектот на светлината и поставувањето на мониторот. 2.Поради рачно мерење, ќе има грешка од 1 до 2 см. Ве молиме разберете. Гретој 8.9 " Бурдок Акција Слика Змеј Топката З Пвц Аниме Модел Играчка Роденден Подарок.

Карактеристики на предлогот