.

Џинлин 1 Мешунки За Кафе За Пиварите Кеуриг Филтер За Кафе За Повеќекратна Употреба Кеуриг, Мешунка За Полнење К Чаша

Џинлин 1 Мешунки За Кафе За Пиварите Кеуриг Филтер За Кафе За Повеќекратна Употреба Кеуриг, Мешунка За Полнење К Чаша

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Детали за производотдали го сакате кериг-сварено кафе, сепак може?т најдете ја вистинската чаша за пиење? Овој производ одговара на повеќето Пивари Кеуриг и ги филтрира сите видови кафе. Тие беа направени со СТОМАЧНИ МУСКУЛИ без БПА и нерѓосувачки челик, што ги прави безбедно повеќекратна употреба цело време. Почиста земја без користење чаши за еднократна употреба! Детали за производотдали го сакате кериг-сварено кафе, сепак може?т најдете ја вистинската чаша за пиење? Овој производ одговара на повеќето Пивари Кеуриг и ги филтрира сите видови кафе. Тие беа направени со СТОМАЧНИ МУСКУЛИ без БПА и нерѓосувачки челик, што ги прави безбедно повеќекратна употреба цело време. Почиста земја без користење на диспо.

Карактеристики на предлогот