.

Мандрус Алуминиум Раб МАНХАЈМ 18Х9, 5во Хром Финиш, 1895МАХ255112К66

Мандрус Алуминиум Раб МАНХАЈМ 18Х9, 5во Хром Финиш, 1895МАХ255112К66

DEN 2560.00

Залиха
Достапно за нарачка

Поентата е дека секое тркало што го правиме е изградено за да биде совршена замена во секој аспект на технологијата на тркалата. Тие се прецизно дизајнирани и изградени во најнапредните капацитети за производство на тркала во светот.Мандрус Тркала За Мерцедес Возила.Нема ништо ни блиску До Мерцедес. Нема компромиси. Поместувањата варираат од модел до модел, од година во година и за различни големини на тркалата. Изграден Без Компромис. И нема ништо дури и блиску До мерцедес надграден со комплет тркала од мандрус.Ние посветуваме строго внимание на спецификациите На производите На Мерцедес, како што се неутрализирање, спецификациите што одредуваат како гумата и тркалото добро се вклопуваат во тркалото во однос на суспензијата, сопирачката и компонентите на каросеријата.Мандрус мерцедес тркала вклучуваат леано моноблок светлина легури, ротирачки фалсификувани тркала и мулти-парче тркала комбинирање фрлија краци и центри со фалсификувани надворешни буриња. Мандрус Алуминиум Раб МАНХАЈМ 18Х9, 5во Хром Финиш, 1895mah255112c66 Модел Број - Манхајм Производител Дел Број - 1895mah255112c66 Шема Болт - 5x112 Офсет - 25 mm Задниот Простор-6. Го поставува стандардот што го чувствуваме дека мора да го исполниме или надминеме со секој нов резервен пазар Од лесна легура мерцедес тркало што го воведуваме. Чекор подалеку и, како што знае секој возач На Бенц, сигурно ќе ве расипе за нешто помалку. Значи, ние произведуваме практично десетици варијации на секој од нашите дизајни за да обезбедиме совршено вклопување.

Карактеристики на предлогот