.

Балт Двострано Суво Бришење Гнездо Триножник

Балт Двострано Суво Бришење Гнездо Триножник

DEN 560.00

Залиха
Достапно за нарачка

Гнездото Триножник има двострана површина на суво бришење во издржлива, долготрајна ламинатна рамка со висок притисок на дура-Обред. Рамката на штафелајот е изработена од тубуларен челик обложен со прав за чист, ажуриран изглед. Триножникот лесно може да се прилагоди на две височини, или 65" или 72", за оптимално гледање. Гнездото Триножник, исто така, вклучува фиока за додатоци со целосна должина и две куки за превртување на секоја страна. Користете ја перфорираната челична кутија за складирање прилагодлива за висина за складирање. Триножникот вклучува 2" заклучување тркалца.Мореко Сребрена Облога Двострано Гнездо Триножник, 1 Секоја (Количина) Има двострана табла за суво бришење изработена од долготраен Дура-Обред. Прилагодува на 2 височини, или 65" или 72", за оптимално гледање. Изработени од тубуларен челик обложен со прав за чист, ажуриран изглед. Вклучува додаток фиока, 2 флип шема куки на секоја страна, кутија за складирање и 2" заклучување тркалца. Вкупни Димензии : 31-1/2 "W x 24" d x 72 " H.

Карактеристики на предлогот