.

Делта Escutcheon Завртки За Када Туш Реновирање Комплет, Достапни Во Различни Бои

Делта Escutcheon Завртки За Када Туш Реновирање Комплет, Достапни Во Различни Бои

DEN 431.84

Залиха
Достапно за нарачка

Доверба Делта да ви донесе трајни производи и делови секој пат. Делта Escutcheon Завртки за Када Туш Реновирање Комплет, Достапни Во Различни Бои : Делта е повеќе од само бренд на кујна и бања славини. Името го претставува она што е можно во денешните водоводни технологии. Секоја кујна и бања во секој дом е уникатна, а со широк спектар на цени и карактеристики, Делта славините и тела можат да ја задоволат секоја потреба. Делта замена дел. 2 Escutcheon Завртки. Дел Од Када Туш Реновирање Комплет РП54870.

Карактеристики на предлогот