.

〖к Ролиен〗Детски Чевли Мало Девојче Фустан Чевли Секојдневен Лизгање На Балет Рамен Принцеза Чевли

〖к Ролиен〗Детски Чевли Мало Девојче Фустан Чевли Секојдневен Лизгање На Балет Рамен Принцеза Чевли

DEN 303.84

Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 31 Должина На Влошката : 19см/7,5 " Соодветна возраст : 7 Години Соодветна возраст ЗА : 8 ГОДИНИ ЕУ : 31 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 САД : 13 Погоден за : Мало Дете .3 " Соодветна возраст : 3. Ве молиме измерете ЈА ДОЛЖИНАТА на стапалото на вашите девојки и додадете 0,2 0,4 инчи за да ја пронајдете должината на влошката во НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ на ПОСЛЕДНАТА СЛИКА НА ПРОИЗВОДОТ за да обезбедите можно најдобро вклопување! УДОБНАТА Мека повеќеслојна амортизирана влошка овозможува удобно искуство при одење ДА НОСАТ девојки рамните чевли се фиксираат со тоа е погодно за мали деца и да ги облекуваат или соблекуваат чевлите.3 " Соодветна возраст : 10 Години Соодветна возраст ЗА : 10,5 ГОДИНИ ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 САД : 2 Погоден за : Големи Деца .9 " Соодветна возраст : 2. Големина : 25 Должина На Влошка : 15,5 СМ/6,1 " Соодветна возраст : 3 Години Соодветна возраст ЗА : 3,5 ГОДИНИ ЕУ : 25 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 САД : 9 Погоден за : Мало Дете . Големина : 30 Должина На Влошка : 18,5 СМ/7,3 " Соодветна возраст : 6 Години Соодветна возраст ЗА : 7 ГОДИНИ ЕУ : 30 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 11,5 САД : 12,5 Погоден за : Мало Дете .5 " Соодветна возраст : 18 Месеци Соодветна возраст ЗА : 24 Месеци ЕУ : 22 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 САД : 7 Погоден за : Мало Дете . Големина : 26 Влошка Должина : 16СМ/6. Големина : 27 Должина На Влошка : 16,5 СМ/6,5 " Соодветна возраст : 4 Години Соодветна возраст ЗА : 4,5 ГОДИНИ ЕУ : 27 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 9 САД : 10 Погоден за : Мало Дете . Големина : 29 Должина На Влошка : 17,5 СМ/6,9 Соодветна возраст : 5 Години Соодветна возраст ЗА : 5,5 ГОДИНИ ЕУ : 29 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10,5 САД : 11,5 Погоден за : Мало Дете . Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Нелизгачки ѓон со текстура на лизгање, може подобро да го контролира движењето и да избегне повреда. Големина : 22 Влошка Должина : 14СМ/5.5 Години Соодветна возраст за : 4 ГОДИНИ ЕУ : 26 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8.

Карактеристики на предлогот