.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Лево Фарови Објектив И Домување, Се Вклопува 2014-Лексус Е Седан

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Лево Фарови Објектив И Домување, Се Вклопува 2014-Лексус Е Седан

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Капа Сертифицирана Стандардна Замена На Лед-Лесна Леќа И Куќиште, Модели На Седан. Тој Е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Фар. Тоа Одговара На Вашиот 2014-2015 Лексус Е250 Седан. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Лево Фарови Објектив и Домување, Се Вклопува 2014-2015 Лексус Е250 СЕДАН ЛЕР, Седан Модели . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2014-2016 ЛЕКСУС е и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики на предлогот