.

Рифорла Моден Градник За Жени Спортски Градник Блузи За Врвна Фитнес Јога Женска Подлога Спортска Облека Елек Резервоар Блузи Спорт Склекови Бралет Топ Зелена Л

Рифорла Моден Градник За Жени Спортски Градник Блузи За Врвна Фитнес Јога Женска Подлога Спортска Облека Елек Резервоар Блузи

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Причинско-Големинска табела : . Големина : М Висина : 40-70 килограми големина : Л Висина : 70-90 КИЛОГРАМИ одговараат На Должина За Хеланки,фармерки, шорцеви или Панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!. Questrates Quold Вратот, Без Ракави, Широка Лабава Фитинг, Секојдневен Шик Стил, Печатење, Туника Врвови . ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Градници за Женско Пакување. градници за жени. женски градници.

Карактеристики на предлогот