.

Каролини Богатства MW1090JMAT мора да биде Понеделник Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата, 24H 36W

Каролини Богатства MW1090JMAT мора да биде Понеделник Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата, 24H 36W

DEN 1.00

Залиха
Достапно за нарачка

Каролини Богатства MW1090 JMAT Мора да Биде Понеделник Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Dooromat, 24 H X 36 W, ВНАТРЕШЕН / ОТВОРЕН КАТ МАТ 24 инчи од 36 инчен Акција Назад Почувствува Подот Мат / Тепих / Килим Кој Е Направен и Печатени во САД. Околу подлогата е зашиена Црна лента за врзување за издржливост и убаво врамување на уметничкото дело. Подлогата е трајно обоена за умерен сообраќај и може да се постави внатре или надвор (само под покриен простор). Издржлив и отпорен на избледување. Задниот дел на подлогата е потпрен со гума за да не се лизне подлогата на мазен под. Измијте со сапун и засилувач; вода. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Карактеристики на предлогот