.

Мери Мендез Фиткук Темно Чоколадо Слаби Бар. Кето Пријателски, Без Глутен И Без Млечни производи.Избрани Вкусови

Мери Мендез Фиткук Темно Чоколадо Слаби Бар. Кето Пријателски, Без Глутен И Без Млечни производи.Избрани Вкусови

DEN 57.28

Залиха
Достапно за нарачка

Одличен вкус доаѓа од фини состојки. Исклучително Чоколадно Искуство. Децата и возрасните го сакаат препознатливо богатиот, мазен вкус на Чоколадото Фиткук. Овие барови прават сладок додаток на корпи за бонбони, пакети за нега, полначи за порибување, услуги за забави и многу повеќе. Тие Се Кето Пријателски, Без Глутен, Без Млечни Производи, без додаден Шеќер засладен со алулоза Погоден За Вкусови На Дијабетичари И Целијаци : Темно Чоколадо И Темно Чоколадо Со Морска Сол Кето Пријателски Без Глутен Без млечни Производи без додаден Шеќер Засладен Со Алулоза Погоден за Дијабетичари и Целијаци 85 нето грама секоја лента.

Карактеристики на предлогот