.

Оукаили Дами Платформа Сандала Удобност Клин Сандали Ѕиркаат Прсти Клинови Набиени Летни Чевли Венчаница Чевли Црна 7.5

Оукаили Дами Платформа Сандала Удобност Клин Сандали Ѕиркаат Прсти Клинови Набиени Летни Чевли Венчаница Чевли Црна 7.5

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. ОТПОРЕН НА ЛИЗГАЊЕ : дизајнот на гумениот ѓон е отпорен на абење, не се лизга, лесен и удобен, што ви овозможува безбедно одење. Разновидни сандали во стил што може да се носат од ден во ноќ, ќе бидат добро усогласени со различни фустани, здолништа или фармерки. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам.5, САД 8, САД 8. Ви нуди пријатно чувство и е славно воздушно, што го прави одењето лесно и пријатно.Содржина на пакетот : 1 Пар Клин Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.

Карактеристики на предлогот