.

Сигнализација Дс-Градежна Област Хард хавин. Опасност Градежна Област Потребни Се Заштитни Очила ЗА Тврда Капа Оша Знак

Сигнализација Дс-Градежна Област Хард хавин. Опасност Градежна Област Потребни Се Заштитни Очила ЗА Тврда Капа Оша Знак

DEN 127.84

Залиха
Достапно за нарачка

Чувајте го вашиот објект безбеден со овој регулиран знак ОША. Овој знак е 10" х 14" полистирен (.050 цврста пластика) дизајниран за долготрајна внатрешна или надворешна употреба, вклучува агли на радиус и претходно обработени дупки за монтирање за лесна инсталација. Нашите знаци за безбедност на објектот и работното место помагаат да се спречат повредите на дневна основа и често се вашата последна линија на одбрана. Безбедно место за работа е среќно и здраво место за работа. Спецификации знак : Градежна Област Потребни Се Заштитни Очила За Тврда Капа Големина : 10 х 14 инчи.Тежина : 0.02 фунти-SKU : VSNS122946 ГОРДО НАПРАВЕНО ВО Сад : Купете Со доверба и гордост што доаѓа само од купување производ За Потпишување произведен во нашиот најсовремен објект во Вест Палм Бич, Флорида. Чувајте го вашиот објект безбеден. Големина : 10 "х 14". Цврст Пластичен Знак.

Карактеристики на предлогот