.

Врвен Безбедносен Армиран Челичен Катанец-ЗАКЛУЧУВАЊЕ-07385-86

Врвен Безбедносен Армиран Челичен Катанец-ЗАКЛУЧУВАЊЕ-07385-86

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Ова е тежок безбедносен катанец кој ќе ја заврши работата за вас секој пат. Телото е изработено од конструкција од црн челик, а стеблото е чувано од двете страни со челични штитови за да се спречи манипулација. Оваа брава е супер тешка и доаѓа со 2 клучеви.* Овој катанец е изработен од црн челик и тежи 11 унци* се одликува со стебло од 2 инчи (50мм) и доаѓа со 2 клучеви, на врвот со црна пластика* супер тешка безбедносна брава, погодна за внатрешна или надворешна употреба* оваа брава има специјален панел за извртување на дното за да ја заштити дупката за клучеви од ' рѓа и корозија* стеблото се крева од двете страни за да ви овозможи да маневрирате каде и да ви треба * ова катанецот е изработен од црн челик и тежи 11 унци. * Се одликува со стебло од 2 инчи (50мм)и доаѓа со 2 клучеви, на врвот со црна пластика . * Супер тешка безбедносна брава, погодна за внатрешна или надворешна употреба. * Оваа брава има специјален панел за извртување на дното за да ја заштити клучната дупка од ' рѓа и корозија. * Стеблото се крева од двете страни за да ви овозможи да маневрирате каде и да ви треба .

Карактеристики на предлогот