.

Соларни Градинарски Светла Надворешна Светилка ВО Земја ИП Водоотпорна Стојат Светилка Тркалезна Светлосна Школка Пејзажни Патеки Светла Трепкаат Шарени Светли

Соларни Градинарски Светла Надворешна Светилка ВО Земја ИП Водоотпорна Стојат Светилка Тркалезна Светлосна Школка Пејзажни Патеки

DEN 639.84

Залиха
Достапно за нарачка

Во текот на денот, сончевата енергија е зачувана, а светлата автоматски се вклучуваат ноќе. Опис : Материјал : ABS И PCSolar панел : 2v/80 MA полисилициумско осветлување време : 6-8 часа извор на светлина на телото на светилката : како што следува жолто Светло-9ledmexed Боја-3+3ledlamp мониста батерија : 1 4 400 MAH(вклучени)Лумени : 35-40 lumens Color/Стил : како што е прикажано на сликата висина : 345mm Diameter : 90mm соларно полнење : ПОЛНЕЊЕ Што Се Случува Автоматски во текот на денот. префрли се. Автоматско вклучување и исклучување : фотосензитивниот елемент спроведува интелигентен автоматизиран прекинувач. на школка за попрецизно осветлување. За попрецизно осветлување, исто така можете да го користите прекинувачот на школка. Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење.Карактеристики : соларно полнење : автоматско полнење во текот на денот. Постојат трепкачки жолти и бели+шарени светла на располагање. Заштеда на енергија и бр .

Карактеристики на предлогот