.

ЖЕНСКИ G-III 4Her Од Карл Бенкс Црна Сент Луис Блуз Филигран Логото V-Вратот Опремени Маица

ЖЕНСКИ G-III 4Her Од Карл Бенкс Црна Сент Луис Блуз Филигран Логото V-Вратот Опремени Маица

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Претставете го вашиот омилен состав каде и да одите со Оваа Сент Луис Блуз Филигранско Лого V-Вратот Опремени Маица ОД G-III 4 Her Од Карл Банки. Оваа кошула е изработена од мешавина од памук-полиестер за да ви ја даде најудобната кошула во вашиот плакар. Оваа маичка е тример низ рамената, градите и телото за цврсто вклопување. Препорачуваме димензионирање за полабаво вклопување. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Графика за печатење на екранот. Бренд : G-III 4 Her Од Карл Бенкс. Краток ракав. Официјално лиценциран. В-вратот. Увезени. СОВЕТ ЗА ГОЛЕМИНА : за полабаво вклопување, ве молиме зголемете ја големината. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Машинско перење, сува сува ниска.

Карактеристики на предлогот