.

Ахербиу Дуксер Дуксери За Мажи Врвки Со Долги Ракави Пуловер Со Качулка Со Графички Принт Дуксери Со Џебови

Ахербиу Дуксер Дуксери За Мажи Врвки Со Долги Ракави Пуловер Со Качулка Со Графички Принт Дуксери Со Џебови

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.08 "Должина : 74cm/29. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.24" Должина : 80cm/31. Лесно се совпаѓа со костум панталони или панталони и кожени чевли или патики во секојдневниот живот. модната дуксерка за мажи е изработена со висококвалитетна ткаенина : полиестер и спандекс, дише, средна тежина, мека и удобна. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 136см/53. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.46 "Должина : 78см/30.03 "Ракав : 66cm/25. ●ЗАБЕЛЕШКА / Машина или рачно перење. Карактеристики : опуштено Вклопување дизајнот на есенски Врвови може добро да го покрие вашиот стомак и да направи да изгледате потенок, одличен за фотографирање.77" Рамо : 54.49 "Должина : 72см/28.59" Рамо : 49. совршен за секоја сезона.Големина.

Карактеристики на предлогот