.

Божиќ Шема Ирваси Божиќ Елка Здолниште Стојат Мат За Одмор Партија Декорација Затворен Отворено

Божиќ Шема Ирваси Божиќ Елка Здолниште Стојат Мат За Одмор Партија Декорација Затворен Отворено

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Исклучителниот раб на завиткување го покажува повисокиот квалитет на Здолништето На Новогодишната елка.Ве молиме погледнете го дијаграмот десно за детали. ●Лесен За Употреба ● дизајнот на отворот е лесен за инсталирање, може да биде отворен или затворен благодарение на три невидливи магични ленти што го олеснува користењето. Можете да го поставите на кое било место што ви се допаѓа, исто како дневната соба, спалната соба, градината, барот, хотелот, супермаркетот или на друго место, совршени новогодишни украси во затворени простории и на отворено, исто така убав божиќен подарок за вашето семејство или пријатели.Големина : Нашата подлога За Новогодишна елка одговара на Секоја Големина Елка.Дизајнот на три ремени го прави здолништето На Елката посилно. Едноставна Работа, Лесна За Фиксирање, Лесна за чистење, машина за перење.Здолништето од дрво може да ви помогне да го одржите вашиот дом чист со собирање на иглите што паѓаат од вистински бор. Исушете на ладно место и избегнувајте долгорочно изложување на сончева светлина. ●Скриен Држач За Дрвја Додадете декор додека криете непривлечни држачи за дрвја, исто така помага да се заштити тепихот од игли на дрвја.

Карактеристики на предлогот