.

Лидијаунистар Тајм И Тру Женски Долги Панталони Женски Печатени Летни Без Ракави Без Грб Едноделни Секојдневни Панталони Разнобојни

Лидијаунистар Тајм И Тру Женски Долги Панталони Женски Печатени Летни Без Ракави Без Грб Едноделни Секојдневни Панталони Разнобојни

DEN 204.16

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Печатени Летни Без Ракави Без Грб Едноделни Секојдневни Панталоникарактеристики : 1.Карактеристики : Комбинезони,Џеб,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн,Секојдневни Панталони.2.Материјал : Полиестер. Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено.4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони .ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Пол : Женска Прилика : Секојдневен, Дневен Материјал : Полиестеркол : цврст стил на боја : Секојдневен, Моден должина : редовен метод на перење : рачно перење во ладна вода, закачување или сушење на линија ќе добиете : 1 ПАРЧИЊА женски комбинезон : Големина М. : Средно САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 104см/40.94 "Колк : 106см/41.73" Должина : 120см/47.24 " изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Џеб, висок струк,секојдневен,тренд и моден дизајн, костум за сите сезонски панталони. Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни убави. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Одлично за секојдневно, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Многу кул за носење многу ново за изгледот.

Карактеристики на предлогот