.

Мотор ое Замена На Сопирачките Диск

Мотор ое Замена На Сопирачките Диск

DEN 1495.36

Залиха
Достапно за нарачка

Форд Делови Ое Замена На Сопирачките Диск (Ротор) Форд Делови кочница и триење производи испорача перформанси вашите клиенти искусни кога тие прв пат возеше надвор од изложбен салон кат. Не само што обезбедуваат најдобра рамнотежа помеѓу перформансите на сопирањето и намалувањето на бучавата и вибрациите, тие се изградени со разбирање што може да дојде само од тоа да се биде оригинален производител на опрема. Најдобро од с, секој дел од Сопирачката На Форд Доаѓа со 24-месечна/неограничена милја ограничена гаранција поддржана од Форд Мотор. Карактеристики И Придобивки : Специјално дизајниран да помогне во обновувањето на перформансите на оригиналната опрема Произведена со оригинална опрема за затегнување од 30.000 пси-квалитетно леано железо Обработено на висококвалитетни компјутерски Нумерички Контролирани (ЦПУ) машински центри Имаат прецизни толеранции за странично истекување, завршна обработка на површината и варијација на дебелина за да се намалат вибрациите на тркалата, силата на педалата И Функцијата за ладење на бучавата на сопирачките Ое Замена На Сопирачките Диск.

Карактеристики на предлогот