.

Фатхед Мачо Мен Ренди Севиџ против Рики Змејот Пароброд БОРАЧМАНИЈА III Отстранлив Постер Налепница

Фатхед Мачо Мен Ренди Севиџ против Рики Змејот Пароброд БОРАЧМАНИЈА III Отстранлив Постер Налепница

DEN 223.84

Залиха
Достапно за нарачка

Однесете ја вашата љубов кон WWE на следното ниво со овој "Мачо Човек" Ренди Севиџ наспроти Рики "Змејот" Staemboat brestlemania III Отстранлив Постер Налепница. Без разлика дали сакате да го оживеете просторот за живеење, канцеларијата или пештерата на обожавателите, Фатхед ве покри. Тоа е одличен начин да ја покажете вашата благодарност за WWE. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Не е потребна лента или лента. Материјал : 100% Винил. Мерки прибл. 24 "х 31". Бренд : Фатхед. Дебел, висококвалитетен винил се спротивставува на солзи, рипови и исчезнување. Се држи до повеќето мазни површини. Дизајн за повеќекратна употреба безбеден за ѕидови. Направено за внатрешна употреба.

Карактеристики на предлогот