.

Пирели СКОРПИОН XC Мек До Среден Терен За СУЗУКИ Д-Р З 400С 2011-

Пирели СКОРПИОН XC Мек До Среден Терен За СУЗУКИ Д-Р З 400С 2011-

DEN 2984.16

Залиха
Достапно за нарачка

Скорпијата XC Mid Soft, Мека До Средината е совршен избор на endуро и шума за мек до среден терен. Скорпијата XC Mid Soft, Мека До Средината е совршен избор на endуро и шума за мек до среден терен.

Карактеристики на предлогот