.

Аурурални Женски Маици Модни Жени Лето Лабаво Печатење Маица Со Кружен Врат Краток Ракав Обична Блуза

Аурурални Женски Маици Модни Жени Лето Лабаво Печатење Маица Со Кружен Врат Краток Ракав Обична Блуза

DEN 143.84

Залиха
Достапно за нарачка

Модни Жени Лето Лабаво Печатење Маица Со Кружен Врат Краток Ракав Обична Блузакарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Краток Ракав.Јака : V-Вратот.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени Врвови.Size Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengthmmedium61036108cm/42.52"41cm/16.14"24cm/9.45"69cm/27.17"Size : MSize : Medium US : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 108cm/42.52"Shoulder : 41cm/16.14"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 69cm/27.17" Произведено Во Кина. 100% Полиестер. Жените Лето Пуловер Круг Вратот Повик Љубов Печатење Блуза. Жени плус Во Облека. женски летни врвови дозвола под 5 5. женски летни врвови дозвола под 1 10.

Карактеристики на предлогот