.

Момчиња Девојки Зимски Топли Снежни Чизми Водоотпорни Велкро Мали Чизми Отпорни На Абење Против лизгање

Момчиња Девојки Зимски Топли Снежни Чизми Водоотпорни Велкро Мали Чизми Отпорни На Абење Против лизгање

DEN 571.84

Залиха
Достапно за нарачка

Навртките на ѓонот го подобруваат ефектот против лизгање. Затворањето на Куката и Јамката го прави многу погодно. Вашите деца ќе ги сакаат. толку добро прицврстени снежни чизми со висококвалитетен водоотпорен материјал и добар стисок се задолжителни во снегот. Надворешниот ѓон е изработен од висококвалитетна ГУМА МД+ ТПР, која е отпорна на абење и не се лизга, и мека и апсорбира удари.

Карактеристики на предлогот