.

Кајл Луис Сиетл Морнари Автограм Топс Хром Ажурирање Серија #У-Бекет Фанатици Сведок Автентициран

Кајл Луис Сиетл Морнари Автограм Топс Хром Ажурирање Серија У-Бекет Фанатици Сведок Автентициран

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Соберете еден од највозбудливите играчи НА МЛБ со ова кајл Луис автограмираше 2020 Топс Серија За Ажурирање На Хром #У-59 Бекет фанатикс Беше Сведок На Автентицирана 10 Дебитантска Картичка. Оваа привлечна картичка содржи натпис со натпис "2016 #11 ПИК" и автентициран потпис на ѕвездата. Со влијанието Што Кајл Луис го прави на играта, оваа картичка е задолжителна за сите сериозни колекционери НА МЛБ. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Натписот гласи "2016 #11 ТРАНСФЕРОТ". Бренд : Врвови. Бекет/фанатици-сведок потпис. Услуга За Автентикација : Бекет. Потписот може да варира. Оценето Бгс 10 Автограм. Оваа ставка не се враќа. Одделение : 10. Официјално лиценциран.

Карактеристики на предлогот